Szalunki nietypowe

 601 641 905            Wyślij zapytanie

Unikalne projekty architektoniczne wymagają zastosowania specjalnych rozwiązań. Z tego względu nasza oferta obejmuje również szalunki nietypowe. Projektujemy, a następnie produkujemy je według indywidualnych wymagań. Dostępne są u nas prefabrykowane formy szalunkowe, a także system dźwigarkowy BudoEKO. Dzięki tym zastosowaniom, możliwe jest realizowanie projektów, które wyróżniają się skomplikowanymi geometriami. Oprócz tego dają pracownikom niezbędne bezpieczeństwo.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie Klientów podczas realizacji projektów, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Z chęcią pomagamy w wyborze rozwiązań dopasowanych do konkretnych oczekiwań, a także zapewniamy transport. Dbamy o to, aby produkowane i sprzedawane przez nas szalunki nietypowe wyróżniały się wysoką jakością i bezpieczeństwem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szalunków specjalistycznych oraz do kontaktu w razie dodatkowych pytań.

szalunki nietypowe, szalunki specjalistyczne, BudoEKO, podpory, dźwigar drewniany H-20

System dźwigarkowy BudoEKO

System szalunkowy oparty na dźwigarkach drewnianych H20 i stalowych ryglach oraz sklejce szalunkowej.

szalunki nietypowe, szalunki specjalistyczne, budowa ciekawych form architektonicznych z betonu

Prefabrykowane formy szalunkowe

Formy szalunkowe projektowane na zamówienie służące do wykonania elementów betonowych, których przy pomocy standardowych systemów nie można zrealizować.

budotech_produkty

BudoTECH

System oparty na belkach stalowych ze sparowanych ceowników 2xC100 i elementów dodatkowych, które umożliwiają tworzenie przestrzennych konstrukcji ramowych.

BudoFX

Fotomatryce do betonu oraz reliefy ozdobne.