Siedziba firmy

Biuro:
ul. Siemianowicka 105c
41-902 Bytom
32 388 99 00

Magazyn:
ul. Siemianowicka 98
41-902 Bytom
695 940 689

KRS: 0000166845
NIP: PL-6270013470
REGON: 271179405

Administracja

Piotr
Grzybek

PREZES ZARZĄDU

 Wyślij e-mailpiotr.grzybek@budosprzet.pl  506 107 512

Anna
Bonk

GŁÓWNA KSIĘGOWA

 Wyślij e-mailanna.bonk@budosprzet.pl  32 388 99 37

Joanna
Stachoń

KADRY

 Wyślij e-mailjoanna.stachon@budosprzet.pl  609 717 863

Szalunki

Marek
Ćmok

PRODUCT MANAGER

 Wyślij e-mailmarek.cmok@budosprzet.pl  601 640 652

Dawid
Mieczkowski

Quality Manager

 Wyślij e-maildawid.mieczkowski@budosprzet.pl  784 306 744

Radosław
Dydo

PRODUCT MANAGER

 Wyślij e-mailradoslaw.dydo@budosprzet.pl  601 641 905

Adam
Ryliński

Doradca
techniczno-handlowy

 Wyślij e-mailadam.rylinski@budosprzet.pl  601 640 165

Marcin
Idzik

Doradca
techniczno-handlowy

 Wyślij e-mailmarcin.idzik@budosprzet.pl  695 940 877

Anna
Lipińska

Doradca
techniczno-handlowy

 Wyślij e-mailanna.lipinska@budosprzet.pl  697 120 860

Kamila
Mieczkowska

Doradca
techniczno-handlowy

 Wyślij e-mailkamila.mieczkowska@budosprzet.pl  32 388 99 52

Joanna
Smyk

Biuro obsługi klienta

 Wyślij e-mailjoanna.smyk@budosprzet.pl  695 946 758

Rusztowania

Milena
Słabik

PRODUCT MANAGER

 Wyślij e-mailmilena.slabik@budosprzet.pl  695 381 324

Dylatacje i naprawa murów

Danuta
Pskit-Muławska

PRODUCT MANAGER

 Wyślij e-maildanuta.mulawska@budosprzet.pl  601 548 298

Marlena
Kustra

 

 Wyślij e-mailmarlena.kustra@budosprzet.pl  601 548 297

Sklep i kontenery

Agnieszka
Nawracaj

PRODUCT MANAGER

 Wyślij e-mailagnieszka.nawracaj@budosprzet.pl  609 750 586

Krystyna
Czyrka

 

 Wyślij e-mailkrystyna.czyrka@budosprzet.pl  601 991 044

Przedstawiciele handlowi

Grażyna
Langner

MANAGER SPRZEDAŻY

 Wyślij e-mailgrazyna.langner@budosprzet.pl  781 980 742

Anna
Korczyńska

 

 Wyślij e-mailanna.korczynska@budosprzet.pl  608 378 785

Iwona
Otrębowska

 

 Wyślij e-mailiwona.otrebowska@budosprzet.pl  601 548 296

Elżbieta
Hahn

 

 Wyślij e-mailelzbieta.hahn@budosprzet.pl  695 940 821

Księgowość

Anna
Bonk

GŁÓWNA KSIĘGOWA

 Wyślij e-mailanna.bonk@budosprzet.pl  32 388 99 37

Anna
Bała

KSIĘGOWA

 Wyślij e-mailanna.bala@budosprzet.pl  32 388 99 36

Magazyn
UWAGA!
Uzgodnienia terminu wydań i zwrotów na magazynie szalunków bezpośrednio pod numerem telefonu 601 641 300

Krzysztof
Bień

DYREKTOR PRODUKCJI

 Wyślij e-mailkrzysztof.bien@budosprzet.pl 695 940 689

Bartosz
Giemuła

KIEROWNIK

 Wyślij e-mailbartosz.giemula@budosprzet.pl 661 916 801

Krzysztof
Stawiarski

KIEROWNIK

 Wyślij e-mailkrzysztof.stawiarski@budosprzet.pl 695 940 817

Szybki kontakt